Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen könyvet vegyek?

Milyen könyvet vegyek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen olyan könyvet szeretnék venni amiből otthon egyszerűen te magad megtanulhatod hogyan kell edzősködni, hogyan kell motiválni, edzésformák stb...

A célom vele, hogy olvassak és mellette olyat ami érdekel, természetesen nem így leszek profi vagy ilyesmi, de kíváncsi vagyok kinek milyen könyv ugrik be.



2017. jan. 6. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem sehogy sem kell motiválni.

ha észreveszed,hogy lankad a tanítványod érdeklődése,akkor leveszed róla a kezed és mást részesítesz előnyben,egészen addig amíg lekopik,vagy kuncsorogni nem kezd a figyelmedért.

ami inkább fontosabb,hogy a tanítványban végig megmaradjon a te hatalmad iránti vágyakozás.

hogy olyan akarjon lenni mint te.

akarja birtokolni azt a fajta tudást ami neked a birtokodban van és demonstrálsz is.

ha küzdősportot veszünk,akkor látnia kell,hogy te kőkeményen le tudsz verni másokat és neki is erre kell vágynia.

vagy ha pénzügyi tanácsadó vagy,akkor azt kell látnia,hogy tele vagy pénzzel,ugyanaz.

2017. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én olvasni szeretnék hogyan és mint kell

de köszönöm a válaszod :)

2017. jan. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!