Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi idő, még...

Körülbelül mennyi idő, még látványos lesz a hízásom?

Figyelt kérdés
193 cm vagyok és nagyon vékony (80 kg körül). Elkezdtem saját testsúlyos edzést végezni azért, hogy ne nézzek ki így. Nem akarok ilyen kolosszus lenni, csupán átlagos testalkatú. Mivel rendszeres lett a mozgás az életemben ( úgy 3 hónapja), ezért az étvágyam is megnőtt, de ez leginkább a hasamon látszott meg. Visszavettem a szénhidrátból, próbálok egészséges ételeket enni és most az a pocak lement, meg hát nőttem is valamennyit, mert 69-70 kg-ról indultam, de én annyira nem látom magamon a változást. Az egyetlen célom, hogy amikor rám néz valaki ne azt lássa, hogy ez de sovány, csak annyit ,hogy korrekt se nem vékony, se nem kövér. Mennyi idő után várhatok észrevehető változást, ami nem csak kilóban mutatkozik meg?

2017. jan. 7. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!