Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégetés itthoni edzéssel...

Zsírégetés itthoni edzéssel lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Konkrétan a kérdésem az lenne, hogy csak is itthoni súlyzós edzéssel lehet hatékonyan zsírt égetni ha a ch csökkentett diéta is rendesen bevan tartva? Heti 3-4 edzés lenne. Sajnos csak egy jóga matrac, egy kettlebell és kettő db kézisúlyzó áll rendelkezésemre. Futni nemtudok elmenni egyéb egészségügyi okok miatt. Tehát.. mennyire lenne célravezető az itthoni edzés? Jó lenne azért heti fél kgt fogyni zsírból, vagy ahhoz már nagyon teperni kell?:/ Ha valaki esetleg tudna még hasznos tanácsokat adni ezzel kapcsolatban az ne tartsa magában! :) válaszokat előre is köszi

20/L (180cm, 72kg)


2017. jan. 10. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A jó fogyás titka 70%-ban az étkezésben és 30 %-ban a sporton múlik.

Fogyni megfelelő étkezéssel fogsz tudni. Sportolni azért érdemes, hogy ne izomból fogyj hanem hájból, és a sikeres fogyás esetén szép formás alakod legyen. Nem utolsó sorban a bőr szépülése is fontos szerepet játszik.

Ha nem tudsz futni vagy nem tudsz elmenni egy konditerembe ahol megfelelő súlyokkal, a megfelelő izmokat tudod erősíteni akkor a semmi helyett jó az otthoni "edzés" is. A neten sok videót találsz otthoni edzésekről. Csak csináld is végig.

Én azt tapasztaltam másoknál(és bizony magamnál is), hogy az otthoni edzések 95 %- ban pár nap vagy pár hét után végleg abbamaradnak egyéb kifogások miatt. Ezért jó konditerembe menni, vagy kimozdulva sportolni, mert az motiváló.

(ja, és én is mindig azt mondtam, hogy "ÁÁÁ én nem hagyom abba, mert nagyon akarom csinálni" )

2017. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önmagában az, hogy csökkentett a szénhidrát, nem vezet fogyáshoz... ott a fehérje és a zsír is, amikből ha többet eszel a kelleténél, csökketgetheted a szénhidrátot akármeddig, max levertebb leszel de nem fogysz...
2017. jan. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kétszer fogytam életemben 20 kg-ot otthoni edzéssel. Én a terembe járást hagyom abba, lusta vagyok. Itthon viszont szívesen edzek. Az ember teste egy "biogép", a zsírt mindenhol égeti nem csak a teremben. Szerezz be egy pulzusmérőt, az segít fenntartani az intenzitást.
2017. jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!