Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb. hány kg felesleg van...

Kb. hány kg felesleg van rajtam, mennyi idő eltűntetni, lehetséges mellette izmosodni is?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék izmosodni súlyzós edzéssel, de nagyon zavar ez a "pocak", lapos hasat szeretnék. Működhet egyszerre a kettő? Étrendet tökéletesen nem tudok tartani, de nagyjából ez megy minden nap (+nem méregetem):

reggeli:zabpehely

tízórai: 2db szendvics

ebéd: ami a suliban éppen van

+otthon még eszek rizs/krumpli és hús(legtöbbször csirke)

vacsora: 4-6 tojás

16F

85kg

192cm



2016. szept. 10. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdetben tudsz egyszerre zsírt leadni,és izmosodni is,kaját tedd rendbe,amennyire lehet. Ha állsz úgy anyagilag,hagyd ki a sulis menzát,inkább csinálj otthon előre táplálóbb ételeket,van a neten rengeteg jó "kondis" recept. Edzés kezdetben heti 3x egész testes, guggolás,fekvenyomás,evezés,fejfölé nyomás,kétkezes bicepsz,tricepsznyújtás,vagy szűknyomás,hasazás,vádli. Amint tudod/erosodsz,kezdd el a felhúzást is. Nem tudom,mennyi zsír van rajtad,kb.10 kilóra tippelek,de ha ilyen magas vagy,izmosan leszel majd 90-95 kiló is.
2016. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Heti 2 aerob edzést nyomass azért. 3-4 hónap múlva atterhetsz egy osztott edzésre,ha azt jobban szereted,de nem muszáj. 6-12 hónap múlva már látszani fog valami. Kajához még: Kb.1,5-2 g/ttkg fehérje,0,5-1g zsír, ch-t ki kell tapasztalni,h mi az a mennyiség,amitől izmosodsz,de kevesbe zsirosodsz. Kb 3-6g/ttkg, de ez egyénfüggő.
2016. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben január végéig tömegelnék, utána meg kezdeném a diétát. Nem vagyok híve a heti 3x teljes testes edzésnek. Egyből osztottal kezdeném és egyenlőre csak alap gyakorlatokat csinálnék egy kis plusz kiegészítéssel. Vitamin,izületvédő meg ha kell akkor fehérje. Másra nincs szükséged.
2016. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Killer, miért kezdenél rögtön osztottal? Nem kötekedésből, csak érdekel az oka.
2016. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A kajára sajnos ennél jobban nem nagyon tudok figyelni, de azért megpróbálom.

Heti 3x edzenék (szerda,péntek,vasárnap) emellett még menne akkor aerob is (szobabicikli) heti 2-3 de azt csak egymás utáni napokon tudnám megoldani. 45 perc elég vagy inkább 60?

Ha teljes test edzést csinálok, akkor vállra elég a fej fölé nyomás?

Akkor az areob+súlyzós edzés nem oltja ki egymást? Csak addig szeretnék aerobozni, amíg lapos lesz a hasam (tudom nincs helyi zsírégetés). A nyár alatt jött fel rám ez a "pocak".(nem csináltam szinte semmit egész nap és csak ettem.)

2016. szept. 10. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert lehet azt ésszel is csinálni. Én szerintem felesleges hónapokat azért lejárni, hogy mindenből csak egy picit csináljon az ember. Igaz kihagynám azokat a gyakorlatokat amik megterhelik a derekat. Felhúzás például. Ha most kezdésnek lemegy az ember, szerintem nyugodtan csinálhatja azt ésszel is. De lehet én vagyok a régimódi :D Tegyük fel, hogy lemegy az emberünk és csinál egy mell-bicepsz napot. Mindenből csinál 2-2 gyakorlatot szépen szabályosan, a végén meg hasazik egyet, akkor ebbe nem fog lerokkanni.
2016. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!