Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon akarok valamilyen...

Nagyon akarok valamilyen harcművészetet tanulni, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés
Errefelé nem nagyon van ilyen harcművészet oktatás.És itthon akarok gyakorolni,edzeni,viszont fogalmam sincs hogy miből áll egy ilyen edzés,vagy mit kell csinálni,hogyan kezdjek hozzá.Valahogy úgy szeretnék verekedni mint Tony jaa.Tudom hogy az csak egy film meg minden,de szerintem simán lehet úgy verekedni.Csak olyanok irjanak akiknek van tanàcsa vagy segíteni tud valahogy

2017. jan. 15. 05:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2017. jan. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Alapból a boksz megtanulásához is hosszú, kitartó munka kell, TEREMBEN! Anélkül a bokszot sem tanulod meg, nem hogy attól bonyolultabb dolgokat! Persze túljutva azon hogy az ugró-pörgő rúgásokkal semmire nem mész!

Bunyózni esetleg kicsit tanulhatsz, de azt se otthon!

Heti egyszer kimész az utcára és bunyózól valakivel!

Egy idő után fejlődsz, de nem leszel küzdősportoló, ellenben ez veszélyesebb!

2017. jan. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha valamelyik ismerősöddel elgyepáljátok egymást sokszor:D
2017. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volna valaki, akivel tudnál gyakorolni? Alapokat el lehet talán sajátítani, ha valakivel gyakorolnod. Ezek az alap Kung-fu technikák, minden Kung-fu stílus használja őket, viszonylag egyszerűek, ringben semmit nem érnek, de utcán a legjobbnak tartom, szerintem a legkönnyebb út a győzelemhez.


Itt a kettő videó: [link]


[link]


De ne számíts sokra! De talán annyira meg tudod tanulni ezeket használni, ha van valakivel sparringolj, hogy átlag ember és pár éve Boxoló ellen meg tudd magad utcán védeni.

2017. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Levegőre ne halgas!

Ha még csincs csung edzésre jársz se versz meg egy bokszolót, nem hogy otthon!

2017. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Wong mester videói nem rosszak, de online oktató nélkül ezeket megtanulni nem lehet. én személy szerint Wing Tsunoztam, és az bejött nekem nagyon(országváltás miatt nem tudom most csinálni sajnos). A lényeg!: box alapok nélkül nincs semmi az az alap és egyedül nem fogsz tudni megtanulni kb semmit sem. Én azt ajánlom kezdj el valami önvédelmi dolgot. Ninjutsu, Wing Tsun, A krav maga drága, megfelelő alapok nélkül pedig nem fogod tudni használni élesben. Bármibe is kezdesz bele, keress valakit akivel het 1x 2x tudsz kicsit sparingolni (fogvédő fejvédő legyen!).


Nekem ez az egyik kedvenc videóm : https://www.youtube.com/watch?v=GaOik3POg8k

2017. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Simán meg lehet csinálni,csak ha nincs edzőtársad,akkor vegyél reflexlabdát,és ha videórol nem tudod megtanulni azt a kiszemelt mozdulatot akkor töltsél le gy videószerkeztőt amivel a videót lelassíthatod és utána simán megtanulhatsz akármilyen harcművészetet.(és ne add fel,és egy tipp:ha teheted menj el nyarantza,vagy amikor van rá időd nyílt harcművészeti edzőtáborokba)
2017. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most gondolom örülsz ezek miatt a kommentek miatt, de KAMU mind!

Csak azért írják mert nem az igazat mondják, hanem csak jobb kedvre derítenek!

"símán meglehet tanulni bármilyen harcművészetet"

Na idefigyelj!!!!!

Ha csak nem értesz hozzá, akkor húzzál másik topikba!

Ha meg ezt hozzá értőként mondod, akkor akaszd fel magad!

Te meg kérdező húzzál edzésre, ha meg attól is félsz, akkor pláne ne tanulj semmit, mert gyakorolhatsz otthon te 10 évig is, az aki eljár edzésre, szembe száll ott másokkal, állja a terhelést mentálisan és tstileg, 1 év után elver! De még az utcai balhés gyerek is!

2017. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!