Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani jó sportegyesül...

Tudtok mondani jó sportegyesületeket?

Figyelt kérdés

Valamit már nagyon szeretnék sportolni, no meg fogyni is egy kicsit, ám sajnos az iskola mellett nincsen rá annyi időm.

Mostanában azonban csökkennek a kötelességeim a suliban, és ezért gondoltam, hogy elmegyek valahova sportolni. Egyáltalán nem szeretném versenyszerűen űzni, hiszen valószínűleg lennének olyan alkalmak is, amikor nem tudok megjelenni a sok tanulnivaló miatt. A sportág az szinte teljesen mindegy (csak futást ne, azért annyira nem szeretek futni, hogy csak azzal foglalkozzak), csak valahol Budapesten legyen. Ami még fontos nekem, az az, hogy jó legyen a közösség, és hogy megértsék, hogy nem szeretnék/nem lesz alkalmam versenyezni, és hogy lehet, hogy nem tudok minden egyes edzésre elmenni a suli miatt.

Innentől az, hogy evezek vagy karatézok, az szinte mindegy, mindenre nyitott vagyok.

Esetleg van valakinek elképzelése?

Előre is köszönöm! :)



2017. jan. 17. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én akkor a helyedbe nem sportegyesületbe mennék. Ott versenyzőket nevelnek, hanem valami közösségi sportra valamelyik terembe. A sulidba nincs valami sport foglalkozás tanítás után?
2017. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!