Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen koksz az Oximetanol?...

Balazs00xx kérdése:

Milyen koksz az Oximetanol? Milyen hatást lehet vele elérni hogy kell szedni, illetve nagyobb darab emberknek ajánlott e 110 kg vagyok 190 magas van rajtam zsír is mit érek el az Oximetanol kokszal pl 2 heti szedéssel

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
semmiképp nem ajánlom!!!
2010. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
190 centis dagadék ne kokszoljon, hanem tanuljon meg táplálkozni és edzeni... Anélkül a kox sem ér semmit...
2010. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

miért támadod le? mi lesz ha teis olyan leszel?

kívánom neked

2010. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
20.29 milyen is? :D
2010. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
91%
Ez a baj,hogy az emberek szeretik elkerülni a kitartást igénylő dolgokat. Nem kokszolni kell,hanem rendszeresen mozogni...
2010. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Egy középhíres pankrátor pl ez a csóka

[link]

havi félmillió dollárt kap 4-5 fellépésért.Megértem,hogy bekokszol.Te miért,ha nem vagyok túl kiváncsi?

2010. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Az Oxymetholon a régi közkedvelt Anapolon 50 hatóanyaga.

A legjobb szer egy tömegnövelési fázis elején használva.

A 2-3 hét az még reális, annál tovább tényleg nem ajánlatos szedni. Elsősorban májkárosító, mint minden tablettás kiszerelésű cucc. Napi 1 szem (50mg) bőven elég belőle, így még elviselhető az ára is (250,- körül megy mostanában).

Hatását tekintve az egyik legerősebb, de minőségi izomzatot ne várj tőle. Inkább a vízvisszatartás lesz érezhető, akár napi 1 kg is felugorhat az elején.

Ha viszont abbahagyod és nem térsz át más készítményekre, akkor ezt a tömeget mind el is veszíted.

Semmi értelme magában használni, mivel csak rövid ideig ajánlatos szedni, így én egy kb. 16 hetes kúra első 3 hetében szoktam alkalmazni, majd áttérek gyengébb, de hosszan is szedhető injekciós kiszerelésű cuccokra. Így a felpakolt tömeg nagyrészt megmarad, persze csak ha a levezetés is rendben megy.

Ösztrogén-receptor blokkolóra szükséged lehet (Nolvadex, (Zitazonium),Tamoxifen) az aromatáz-gátlók az Oxy esetében hatástalanok sajnos.

Ha nem értesz hozzá, inkább hagyd későbbre, vagy válassz mást!

2010. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi minden kommentet

hozzáteszem kitartóan, és intenzíven edzek

súlyokat nem sorolok mert fölösleges dicsekedni , a lényeg hogy nem vagyok dagadt:) csak van hasam amit nem bánok

de karban és csukjában nem tudok tovább fejlődni

Üdv.

2010. máj. 6. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Tönkrevágod vele magad és mehetsz az intenzívre, olyan hatást lehet vele elérni legfőképpen...
2011. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!