Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki nem tud nekem konkrétan...

Valaki nem tud nekem konkrétan mesélni az FTC akrobatikus torna szakosztályáról?

Figyelt kérdés
Érdekelne , hogy késő lenne elkezdeni 8. után ? úgy , hogy most vagyok 7.es és 9 éve táncolok. jazzbalettet. megy a spárga,híd,bógnik mindenféle stb. szóval ha vki esetleg mesélne bővebben akkor irjatok a babii95@citromail.hu előre is köszönöm.:)
2010. máj. 6. 15:01
 1/6 anonim válasza:

Üdvözöljük az FTC Akrobatikus Torna oldalán !Az FTC Akrobatikus Torna szakosztálya szeretettel várja a kezdő tanfolyami csoportjába 4-7 éves korú lányok és fiúk jelentkezését! Várjuk továbbá versenyzői csoportunkba idősebb, a tornával rokon sportmúlttal rendelkező lányok és fiúk jelentkezését is!

Edzések: FTC Népligeti Sporttelep, IX. Vajda Péter utca

Kezdő tanfolyam: Hétfő-szerda 17.30-18.30-ig

Haladó: Hétfő-szerda-péntek 17.30-19.00-ig

Versenyző: minden nap 16.00-19.00-ig

Jelentkezni lehet személyesen a helyszínen Renneczéder Ágnesnél

vagy telefonon Aradiné Deák Katalin vezető edzőnél 0630 670-8470

2010. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kérjük ajánlja fel 1 % - át



BelépésFelhasználónév



Jelszó



Emlékezzen rám



Elfelejtette jelszavát?

Elfelejtette felhasználónevét?

Fiók létrehozása



Rólunk



Budapesten a Ferencvárosi Torna Clubban a Női Torna Szakosztályon belül Aradiné Deák Katalin vezetésével 15 éve alakult meg a sportakrobatika szakág. Rendszeres munka és a folyamatos utánpótlás nevelés kapcsán. 2002-re az összes korcsoportban az újoncoktól a felnőttekig tudunk versenyzőket indítani. Női páros és hármas egységeink többszörös magyar bajnokok, Diákolimpiai győztesek és Budapest bajnokok. 2003-ban már vegyes páros és fiú egységekkel is nevezünk a versenyekre.


Szerénytelenség nélkül mondhatjuk el, hogy részvételünk nélkül ma Magyarországon rangos verseny nem rendezhető. Bár az utóbbi években pénzügyi keretek híján nemzetközi versenyeken való részvételünk egyre nehezebb, az utóbbi öt-hat évben Ifjúsági EB VB, majd felnőtt EB résztvevők voltunk. Legeredményesebb egységeink: Ferenczi Brigitta, Renneczéder Ágnes és Rezsnyák Melinda alkotta női hármas ifjúsági Világ- és Európa-bajnokságon, valamint a felnőtt Európa-bajnokságon a 11. helyezést érte el, női páros egységünk Légi Dóra és Gyüre Laura a 2002. évi Ifjúsági EB-n 10. helyen végzett .



Jelenleg szakágunk 60 sportolót nevel. A versenyzők felkészítésével 3 szakképzett edző, több segédedző és egy koreográfus foglalkozik. Évente egyszer -a szülők áldozatvállalásával- néhány hétre meghívjuk Andrej Omeltjukot az elismert belorusz edzőt, aki sokat segít színvonalas felkészítésben.


A sportág szeretetét tükrözi, hogy felnőtt versenyzőink többsége a Testnevelési Egyetemen tanul és sportakrobatikai szakképzésen vesz részt. A versenyzői felkészítéseken kívül folyamatos az utánpótlás képzése is.


Edzéseink helye Budapest IX. kerületében a Vajda Péter utcában a Fradi Népligeti e

dzőtermében található. Edzések minden munkanap délutáni, esti óráiban vannak.



Aradiné Deák Katalin vezetőedző, 06/30 6708470, adk@chello.hu Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

2010. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

menj el a Sporttelepre és ott a tornaterembe, a bejárattól jobbra az étterem és a büfé között :) keress egy edzőt (ott sok van a padoknál) és majd ő mindenre válaszol (sztem nem késő ha nem profi akarsz lenni).

ui: ne magázd őket mert az nagyon nem szeretik :))

2010. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ennek a közelében valami gimnázium,középiskola ?? kolesz melett lenne erre időm ugyee?
2010. máj. 6. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
figy az én szakosztályom ott edz. szerintem simán van időd, elég jól megközelíthető a 3-mas metró miatt (népliget->vili 1 megálló->1 megálló 99es busz vagy határ út->99es busz) egy próbát megér, ha nem jön be akkor bármikor abbahagyhatod! :)
2010. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii , hmm még itt a nyár és a 8. elsőő fele..:) csak jo gimi kéne a környéken és kolesz,!! szóval ha valakii tuud akor szivesen várom az ötleteket.;)
2010. máj. 6. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!