Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzek és milyen étrende...

Hogyan edzek és milyen étrendet kövessek a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok és heti egyszer járok táncolni és sajnos imádom az édességet ez még oké erről le tudok szokni, de volt már hogy figyeltem a kajára és edzettem heti 3x hagytam pihenni is az izmaimat de 2 honap alatt semmi eredmenyt nem lattam es abbahagytam. Narancsboros vagyok borzasztoan zavar... neha el szoktam menni kondizni de azt csak atmozgatas keppen ha pl kimarad a tanc, valaki tudna nekem segiteni hogy egy 57kgos 160cmes 19 eves lanynak milyen etrend kene es milyen edzes hogy formasabb legyen? Nagyon halas lennek!
2017. jan. 31. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok szex is jot tesz neki
2017. jan. 31. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Reggelire zabpehely gyümölccsel vagy tojás zöldséggel teljes kiőrlésű kenyérrel. Délelőtt egy gyümölcs, joghurt. Ebédre valamilyen főtt kaja. Vacsorára csirke, hal, párolt zöldség. Estefelé túrót is ehetsz. Dió, mandula féléket is jó ha eszel. Ilyen olyan süteményeket, cukros italokat kerüld.

Edzéshez így hirtelen azt tudom tanácsolni, hogy ne hagyd abba és észre fogod venni a változást. Van sok leírás, videó az interneten.. az a lényeg hogy rendszeresen csináld. Kajálásról is nagyon sok infó van, így hirtelen írtam pár dolgot, de azért nézz utána annak is.

2017. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom :)!
2017. márc. 7. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!