Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék újra eddzeni tippek?

Szeretnék újra eddzeni tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Újra szeretnék lejárni a kondi teremben fél évet jártam ezelőtt októberig.fejlődés tapasztalható volt mert 98kg ról 93 ra fogytam (181cm vagyok) úgy hogy csak annyira figyeltem az étkezésemre hogy csirkemell még nincs cukor de sajnos esti másik sokszor becsúszott középsuli miatt abbahagytam mert tanulni szerettem volna jobban. Most viszont újra szeretnék és komolyabban venni tehát ez még mindig nem az hogy grammra pontosan érkezem hanem inkább diétás ételek rozskenyér ilyesmi . Szeretnék táplálékkiegészítőt használni mit ajánlotok? Valamint ha megállok hogy ne egyek semmi olyat de rozskenyeret hasonlókat ennék kevesebb kivitelben fejlődhetnék? És hány edzésnap az ajánlott? Minden amit tudtok tanácsolni és egy középiskolás életében kivitelezhető elfogadom ! Előre is köszönöm a segítséget ! 17F

2017. febr. 1. 19:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Rossz kategória hoppsz :)
2017. febr. 1. 19:59
 2/2 Argloss válasza:
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A
2017. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!