Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nagyon hajlékony?

Hogyan legyek nagyon hajlékony?

Figyelt kérdés
Úgy tavaly júniusban jött rám, hogy meg szeretnék tanulni spárgázni. El is kezdtem, nyár végén már ment a bal lábamra a haránt spárga, utána a másikra is, most már tudom azt, hogy bemelegítés és mindenféle nyújtás nélkül lemennek, és úgy rá tudok hajolni az elöl lévő lábamra, hogy a mellkasom, a térdem után van. Az angolspárgához se kell sok már, kb r centi, de szeretnék még hajlékonyabb lenni (Bielman, negatív spárga, a hátamat és a vállamat is szeretném nyújtani.) Alapból kb átlagosan vagyok merev, vagyis nem annyira, és 6-12-ig jártam szertornára, ha ez számít valamit. (: Jelenleg hiphop táncolok. A kérdésem az lenne, milyen gyakorlatokat végezzek ehhez? És sok idő kell hozzá?

2017. febr. 10. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem: 14/L
2017. febr. 10. 19:16
 2/3 anonim válasza:

Ird be a youtubon hogy flexible girl vagy contortion girl vagy yoga girl.

Az ott bemutatott gyakorlatokat csináld. Nem kevés idő

2017. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Járj el Rsg-zni. Egyébként is az a legnőiesebb sport azt írják. Balett, szinkronúszás edzések talán
2017. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!