Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nyomtak le az osztálytár...

Miért nyomtak le az osztálytársaim szkanderben?

Figyelt kérdés
Én vagyok az egyik legsportosabb az osztályban. Napi szinten 1-1,5 órát edzek. Járok bringázni és úszni, de mégis majdnem az összes osztálytársam lenyomott szkanderben? Ez miért van? Puhány lennék kockahassal, bicepsszel, erős vádlival? :D

2017. febr. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi a baj hogy a szkanderhez nem kell sem vádli sem kockahas :)

Az alkarod és a bicepszed gyenge valószínűleg ez lehet a hibás

Ha szkanderben szeretnél kitűnni akkor ne vádlira és hasra gyúrjál :D hanem fekvőtámasz súlyzós edzés stb

2017. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenre gyúrok és a napi edzés alatt súlyzós edzést értettem.
2017. febr. 11. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szkander erősen technika függő.

Keress rá a neten, google vagy youtube, hogy milyen technikái vannak. Nem mindegy hogy fogod meg a másik kezét, nem mindegy mekkora szöget zár be a felkarod az alkaroddal és az sem, hogy melyik irányba húzod a karodat. Aztán a csukló helyzete sem utolsó.

Hű bele Balázs módjára nem lehet szkanderezni.

2017. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy osztály társaidnak "paraszt" izma van? (A paraszt szót nem sértésnek használom) lehet otthon sokat dolgoznak, pakolgatják a zsákot, vagy eljárnak dolgozni valahova. Ezeknek az embereknek akármilyen vékony is az alkarjuk, le fognak nyomi. Kivéve ha koncentráltan olyan edzést csinálsz, amit a szkanderesek szoktak.

Amúgy a csuklód is erős? Ez is fontos hozzá nagyon.

2017. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Torro Botond válasza:
100%
Szerintem inkább engedd el a szkander , nekem decemberben a felkarom bánta , könyököm fölött úgy kettétőrt mint a huzat. 3 órás műtét , 4 csavar , 15 öltés , 6 hét gipsz , még csak most tudtam nekikezdeni újra edzeni és még most sem jó a kezem , azt meg gondolom mondanom sem kell hogy többet a büdös életbe nem fogok még hasonlót sem csinálni...hidd el nem éri meg :/
2017. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!