Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lapos fenékből varázsolhatok...

Lapos fenékből varázsolhatok gömbölyűt sok guggolással, vagy ez csak álom, és ha nem ilyen az adottságom, akkor sosem lesz szép kerek fenekem?

Figyelt kérdés

Valamennyit biztos lehet alakítani, de alapból lapos a fenekem, és nem is kerek a csípőm, ezáltal a fenekem sem.

Annyi izmot nem lehet rápakolni szerintem, hogy egész más mérete és formája legyen.

Nézegettem fotókat, de mint mindennél, itt is látszik - aki tudja, mit kell nézni - hogy más a csaj beállása, más szögből van fotózva, vagy más a fény.


2017. febr. 12. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet rá izomzatot építeni igen.

de igazából a derék a döntő.

mert egy kidolgozott izmos fenék vastag,vagy egybe derékkal sehogy nem fog kinézni.

míg egy zsírmentes vékony derekú,közepesen izmos farizommal rendelkező csaj meg bombázó lesz.

vagyis a derék farizom arány az elsődleges,nem pedig csak a farizom,mivel a vékony derék adja a viszonyítási pontot hozzá.

2017. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben is lehet valami, de sajnos ha a csípőm nem széles, nem nőies, akkor az sokat ront az összképen.
2017. febr. 13. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Részben genetika, de sokat lehet rajta segíteni. Szerintem kezdd el a nagysúlyos guggolásokat, kitöréseket és merev lábas felhúzást, biztosan lesz eredménye!
2017. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!