Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell szedni a naposim-t?

Dag kérdése:

Hogyan kell szedni a naposim-t?

Figyelt kérdés

Na szóval! Csak annyit szeretnék kérdezni hogy a naposim-t hogyan kell szedni?

Már próbáltam az egész tömegnővelő fajtát, port mindent és semmi nem hatott!

Úgy hallottam hogy piramisban, első nap 1-t és napról napra egyel többet kell beveni egyszere, utána meg hétvégén vissza felé!

De szeretném kikérni az itt jelen lévők véleményét is!! Légyszi irjátok meg hogy hogyan is kell szedni?


2010. máj. 9. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem tökéletes az étrended , edzésterved , addig semmit sem ér , csak tönkre teszed magad vele.
2010. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az étrendem az elég jó!! Nem is cigizek vagy ilyesmi!!

És mégsem hizok semmit!!

Amióta volt a gerinc törésem!

2010. máj. 9. 14:13
 3/7 anonim válasza:

Kurában érdemes szedni mint a danabolt ...

általában 8 hétig szedik és a közepepén vesznek be 8szemet

elején végén 3 szem ... de vigyázz mert utána szedned kell min 3 hétig hormon visszaállítókat.

2010. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Uramatyám.

Figyelj, az a tény hogy innen próbálod megtudni hogy hogyan szedj egy SZTEROIDOT, nem tölt el aggodalommal?

2010. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem nagyon!
2010. máj. 9. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Piramisban.max 6 ig,két hónapnál nem tovább.Levezetni meg 5,4,3,2,1,és 0,1 is,hétre bontva.
2010. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sehogy, neked sehogy, tejsavó feehérje, megfelelő táplálkozás, és mivel NEM attól nő az izom, amikor használod, hanem amikor REGENERÁLÓDIK rengeteg alvás, nekem bevált, a szteroidokat pedig dobt ki a f@szba
2010. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!