Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb, leghatásosab...

Melyek a legjobb, leghatásosabb küzdősportok, szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Ennek a kérdésnek csak a vita kirobbantása a célja...Egyébként meg köztudottan a Box. A Boxolók anatómiája az edzés során teljesen megváltozik, hosszabb lesz a kezük, mint egy átlag ember lába, így ők már onnan ütnek, ahonnan a Kung-fusok rúgnak, a térdeik is valami csoda folytán felkeményednek és semmi értelme rájuk rúgni, a mozgásuk követhetetlen, az bőven elég, ha egy esetleges májra irányuló rúgás esetén összehúzzák magukat és a könyökük odateszik, testharcban sincs semmi esélyed ellenük, mert jönnek a védhetetlen felütések, lefogni meg se próbáld őket, mert esélytelen, ha kettősfedezékbe bújnak, akkor felesleges ütni az alkarjukat, az edzés folyamán betonkemény az összes csontjuk. Egy Boxolót nem lehet legyőzni, ezért van az, hogy az Univerzum veszélyesen túltöltődik, ha kettő Boxoló verekszik, hiszen a Box nem kaphat ki még saját maga ellen sem, így még soha nem vertek le Boxolókat még Boxolók sem. Nem, amit látunk Boxmeccsen, az bunda a nézőknek, a legjobb színész a kettő Boxoló közül eljátsza, hogy ki lett ütve, közben semmi baja, a Boxolóknak kiütési pontjuk sincs a testükön. Ennyi. Nem is értem, hogy miért nem csak ez a stílus létezik, hiszen Istent csinál az emberből...
2017. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 What to eat ***** válasza:
Szerintem hiába írnak bármilyen stílust ha eleve oktatás csak tőled 100km-re van. Szóval keress a körzetedben egy edzést, és ha szimpatikus és szakszerűnek találod, akkor az megfelelő számodra. Hiába jó egy küzdősport, ha rosszul tanítják, vagy éppen sehogy.
2017. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tudtam hogy ez a félkegyelmű nemfog tudni normális választ adni :) :)
2017. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom,van csomó oktatás,közelben is.Csak nehéz választanom :( Érdekelt mások véleménye erről,ennyi.Nem vita kirobbantásának tettem fel a kérdést!
2017. márc. 5. 13:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az iskolától függ, illetve attól, hogy ki mennyit gyakorol otthon is. Ezen az oldalon azt a választ fogod kapni, hogy a box a legjobb. Kultúsza van ennek a sportágnak itt. Őszintén szólva nem vagyok elájulva minden boxolótól. Simán kiütheti őket más sportág képviselője is. Erre làttam már példát nem egyet.
2017. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Több minden függvénye,hogy neked melyik lenne a legalkalmasabb.Mi a célod vele? Illetve inkább az álló,vagy a testharc/földharc áll közelebb hozzád?
2017. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Inkább az álló.
2017. márc. 5. 13:53
 8/12 A kérdező kommentje:
Célom,hogy meg tudjam védeni önmagam,stressz levezetés.Testileg és szellemileg is erősebb szeretnék lenni,gyorsabb,határozottabb.
2017. márc. 5. 13:57
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem sikerült választanom :)
2017. márc. 5. 17:59
 10/12 anonim válasza:
huhh. gyors voltál ha ilyen gyorsan tudtál dönteni. Szerintem nézz meg több mindent és ne csak az itteni, magán véleményekből formálj álláspontot egy sport iránt. Én 3-4 küzdősportot is kipróbáltam mire megtaláltam a nekem valót. keress fel egy olyan klubbot akinél akár több lehetőség van (pl. én a Központi Budo Akadémiát ismerem, ott van Judo, Jitsu, Box, Grappling edzés). Én szerettem őket. Ha pl valamelyik jobban fekszik ezek közül, próbáld ki, legfeljebb tud az edző is segÍteni, milyen irányba menj
2017. márc. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!