Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hetente 4 edzést tartok...

Ha hetente 4 edzést tartok meg és a hosszú futás félmaraton minden héten, az egészséges?

Figyelt kérdés
A másik három edzés két laza futás 1-1 órában és egy feszes 1 órás. 38 éves vagyok, össze-vissza 6 éves futómúlttal. A nyár végére el tudnám érni fokozatosan ezt a szintet.

2017. márc. 18. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
pihenőnap?
2017. márc. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó. Iktathatnàl be valamit felsö testre is, mondjuk heti egy óràt.
2017. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Heti négy nap edzés, az kb. minden másnap. Amúgy minden harmadik hetet kell lazábbra venni, azt hiszem. De a laza futások, kocogások is tudnak pihentetőek lenni!
2017. márc. 27. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég jól hangzik. Én amikor sokat fejlődtem (és lehet, hogy az idén is azt fogom csinálni) minden harmadik hétre terveztem valami keményet. Verseny, vagy valami kőkemény teljesítmény, amire rákészültem valamennyire. Ezt követte egy lazább hét.
2017. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!