Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen testalkat típusba...

Milyen testalkat típusba sorolható az a személy (nő), akire illik az alábbi leírás?

Figyelt kérdés

30-35 év körüli, kb. 165cm magas nő

Magassághoz képest rövid, és erős lábak, vékony boka, telt, de nem dagadt és nem szálkás-izmos vádli, combban is erős, átlagos-nagy, de inkább oldalirányban széles csípő-fenék. Lábak négy ponton érnek össze: comb, térd, vádli és boka (tehát mondhatni tökéletes)

Derék-felsőtest hosszú, majdnem egyenes, kis mellek, lapocka csontok látszódnak, hasa lapos, alig észrevehető felesleggel.

Alsó és felsőtest között így elég nagy a kontraszt.

A láb és fenék formája alapján elképzelhető, hogy korábban sportolt, de ezzel szemben a felsőteste szinte egy éretlen kamaszé.

Van erre valami kifejezés? Ilyenre gondolok, mint pl. teltkarcsú (nyilván nem az, csak példa).

Egy amerikai író a könyvében farmer-kertész típusba sorolta, de nem tipikus.

Szerintem viszonylag ritkán fordul elő, nem sok hasonlóval találkoztam.

Mégis minek nevezzük?

(szerencsének nem, amikor szeles időben fodros lenge miniruhában előttem megy, de látványnak nem utolsó)


2017. márc. 25. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
én kistacskónak szoktam hívni ezt a típust.
2017. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El nem tudom képzelni, hogy mitől lenne a kistacskóhoz bármennyire is hasonlatos. Jóllehet nem egy manöken típus, de azért a 165cm egy nőnél szerintem inkább átlagosnak mondható, mint alacsonynak.
2017. márc. 25. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:

a hosszabb-tacskó-derekú,a felsőtesthez képest rövidebb és vaskosabb lábú típus a kistacskó.

vagyis a kérdésben lévő.

de közöttük is vannak jó csajok,csak ők max az utca szépei lehetnek,nem a színpad szépei e miatt az arány miatt.

2017. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!