Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok milyen edzést...

Mit ajánlotok milyen edzést hogy jobb testalkatom legyen?

Figyelt kérdés

175 cm magas vagyok, és 52 kg, és hiába eszek hogy szedjek fel pár kilót, hogy rendesen tudjak valamit sportolni, de nem hízok 55kg-nál feljebb. Az orvosok sem találtak nálam semmi betegséget hogy miért nem hízok. A fenekem is szögletes, hosszúkás.

Nem tetszek saját magamnak sem, azért probálnék valamit sportolni amit lányok is könnyen csinálnak, és nem fogyok le tőle. Mert ha kicsit szednék fel pár kilót, és utána edzek egy keveset akkor megint lefogyok..

21/L



2016. okt. 12. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Tömeget növelni akkor tudsz, ha elegendő fehérjét viszel be az izomépítéshez, meg elegendő szénhidrátot is a rendszeres mogzás miatt megnövekedett energiaszükséglethez. Ha ezek nincsenek meg, akkor nincs miből izmot építeni vagy fogyni fogsz.

Olyan mozgásforma kellene, amiben sok erősítés, tömegnövelés van.

Nekem a CrossFit jön be nagyon, meg a "Sittes Tréning" -- ezen a néven tudod keresni a weben vagy Facebook-on.

2016. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod, utána nézek :)
2016. okt. 12. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz ha nem sportolsz kalóriapluszban kell lenned, többet kell bevinned mint amennyit felhasználsz.

Legjobb alakformáló dzés még mindig a testépítés, vagyis a kondizás nagy súlyokkal (hozzád mérten nagy súlyokkal).

A crossfit-et azért nem ajánlom neked mert te nem állóképességet akarsz növelni, hanem azt, hogy jobb testalkatod legyen, végezd azt a sportot ami a céljaid eléréséhez szükséges.

2016. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Milyen sportot ajánlasz a CrossFit helyett?


#1 Megnéztem mi az, de ilyen kigyúrt nem szeretnék lenni, mint amiket láttam a videókon.

2016. okt. 12. 19:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt az alakot szeretném elérni hogy ne legyek ilyen fogpiszka, mert hiába eszek 55kg nálam a max amit el tudok érni, de az meg kevés a magasságomhoz. Meg ha eszek és ha úgy lenne, hogy 55 kg-nál több lennék mégse hízzak el, ezért is keresek valamilyen edzésformát.
2016. okt. 12. 20:04
 6/6 A kérdező kommentje:
..meg ha elérem az 55-öt és edzek megint lefogyok.
2016. okt. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!