Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megérné küzdősportot kezdenem?

Megérné küzdősportot kezdenem?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni egy küzdősportot és lenne lehetőség itt a közelben, viszont szeptembertől elköltözök egyetem miatt, tehát itt csak 4-5 hónapig tudnám űzni.


Kérdés: megérné elkezdenem?


Karatén és taekwondo-n gondolkoztam. Nem az utcán akarok bunyózni, csak mozogni akarok és meg akarok tanulni egy küzdősportot. Tudnátok érveket mondani a kettő mellet/ellen?


2017. márc. 27. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Azalatt a 4-5 hónap alatt is legalább sportolsz meg elfoglalod magad. Egyetemre meg nem tudom melyik városba mész, de biztos tudod majd ott is folytatni. Én mondjuk pont most hagytam abba az érettségi miatt, készülni kell ezerrel, de Budapestre megyek úgyhogy ott lesz lehetőségem bőven folytatni. A kettő közül meg azt válaszd amelyik jobban bejön, nem tudok ezzel kapcsolatban semmit, én thai bokszoltam utána átmentem bokszolni, úgyhogy a karatéban meg taekwondoban nem vagyok otthon annyira. :D
2017. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod. Én is Budapestre megyek gondolom lesz ott lehetőség folytatni. Akkor lehet belekezdek. Egyébként eddig kb 5 hónapot konditeremben edzettem de nem csináltam mert nem motivált. Egyedül nem volt jó meg nem pörgetett fel eléggé (bár lehet én csináltam valamit rosszul)
2017. márc. 27. 23:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem abbahagytam :D amúgy sok sikert az érettségihez
2017. márc. 27. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben a dologban is érdemes követni a kellemeset a hasznossal elvét,ezért ezt a kettőt nem választanám.Box edzés az van mindenhol,ha elköltözöl és lemész máshová edzeni az odajáró embereken kívül nagy változás nem fog érni.Sokkal szakszerűbben és hatékonyabban oktatják a boxot,mint amiket kinéztél.A gyerek edzés külön van,míg karatén tkd-on tele van gyerekkel,mert a legtöbb helyen egyben edz minden korosztály.A box edzés rendesen megmozgat,kihívások elé fog állítani és ha a helyzet úgy hozza élesben is működik.
2017. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

BP-n van minden.

Megéri elkezdeni, én a takwondot választanám, de 4-5 hónapra szerintem inkább nézz le mindkét helyre, és ahol jobban érzed magad, ott ragadj meg erre a rövid időre.

2017. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A boxot nem választanám, úgy érzem az nem az én stílusom
2017. márc. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!