Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fejlődhetek futásban?

Hogyan fejlődhetek futásban?

Figyelt kérdés
Az a problámám, hogy gyenge a futásom, állóképességem megvan(versenyúszás) de a futást nem bírom, főleg a lábaim miatt, hamar elfárad a lábam alsó része pedig tüdőből még bírnám.Milyen edzésmódszert ajánlotok ? Cél:12 perc alatt lefutni a 3200-at.

2017. ápr. 1. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Láberősítés pl.ugrókötél
2017. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem gyakorolni kell.A távot is gyakorold.Valamint a sebességet is.

De szerintem ez nagyon gyors tempó, én kicsit könnyebben elérhető célt tűznék ki először.

Én már egy ideje futok, nagyobb távok is jól mennek, de bevallom nem tudnám lefutni 12 perc alatt ezt a távot. Lehet ha nagyon megerőltetném magam és csak erre készülnék,akkor menne, de amúgy nagyon gyors tempó szerintem.

Bírd először lefutni a 3,2km-t, akár 7-8 perces kilóméter időkkel is.Ha már ez megy,akkor meg gyakorolni és mindig picit gyorsítani. Sok gyakorlás és biztos menni fog.

2017. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!