Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám összeszedni...

Hogyan tudnám összeszedni magam nyárra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 2 éve nem edzek, előtte aktívan sportoltam, súlyzóztam. 88-90 kg voltam, volt önbizalmam saját szememben "jól néztem ki" sérv kialakulása miatt hagytam abba a sportot. Decemberben megműtötték a sérvemet, a felépülési idő már bővel eltelt.

Most 74 kg vagyok, az izmaim nagyrésze "lement" viszont zsíros lettem. Főleg has és mell résznél.

A legnagyobb baj az, hogy összementem, hiába vagyok zsíros mégis vézna vagyok, az emberek fellöknek a tömegben, kicsinek érzem magam. Most 2 év után végre érzem, hogy eltudnék kezdeni edzeni de nem tudom mit csináljak. Nyárra már nem szeretnék szégyenezni szóval 2 hónap alatt kellene látható eredményt elérnem.

Ha szálkásítani fogok még kisebb leszek de ha tömegelnék még zsírosabb szóval nem tudom melyik úton induljak el.

Mit javasolnátok? Mit tennétekna helyemben?


Nagyon szépen köszönöm, hogy elolvastátok!

20f



2017. ápr. 1. 17:44
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Tomegelned kell tiszta etrenddel, kicsi kalória plusszal, hogy ne jöjjön sok zsír. Az edzés pedig heti 3 napos teljes testes átmozgató legyen egy ideig.
2017. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!