Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem futni, majd megfájdu...

Elkezdtem futni, majd megfájdult a lábam. Ez azt jelenti hogy el is felejthetem hogy fussak?

Figyelt kérdés

Eddig nem sportoltam semmit, de elhatároztam, hogy elkezdek futni.

[link]

Ez alapján futottam, a második hét szombati napjáig jutottam el. Délelőtt voltam futni, délutánra megfájdult a bal térdem. Azóta természetesen nem voltam, de a fájdalom egyre erősödött, már a séta is nehezemre esett. Ma elmentem a háziorvoshoz, írt fel gyulladáscsökkentőt/fájdalomcsillapítót és porcerősítőt. Ezen kívül nem mondott semmi konkrétumot (csak szörnyülködött, hogy ropognak az ízületeim ilyen fiatalon, 24 vagyok).

Ha rendbe jön a lábam, akkor is le kell mondanom a futásról? Azért érint rosszul, mert jó érzés volt végre valamit elkezdeni a munka és az otthoni punnyadás mellett, jól is esett, vártam mindig hogy mehessek és úgy éreztem fejlődtem is benne. Azért sem értem, mert szerintem ez az edzésterv elég fokozatos, futócipőt is vettem, nem tudom mi lehet a gond.


2017. ápr. 5. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..

2 hónapig ne fuss,hanem guggolj és vádlizz minden másnap.

2017. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 paper_chaser ***** válasza:
Ha van biciklid, akkor biciklizz inkább. Esetleg ha van túlsúlyod, akkor add le. Egyébként a ropogás nem feltétlen kóros.
2017. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!