Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 38 évesen nem hülyeség elkezde...

38 évesen nem hülyeség elkezdeni konditerembe járni?

Figyelt kérdés
Belekezdenék, csak félek, hogy vén fsznak fognak tartani a tizenéves kölykök. Mondjuk ez kevésbé érdekes, de nem tudom mennyire adnék sanszot a kiröhögtetéshez.
2010. máj. 12. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem az.Én is 38 vok,most kezdtem újra.Bár régebben több évet edzettem,később abbahagytam.De már zavart,h nagyon el vok punnyadva.Különben nem fognak kiröhögni nehogy azt hidd,h a tizenévesek olyan jók.
2010. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én jártam konditerembe (igaz reggel 7-kor), de egyetlen suhanccal nem találkoztam :))

menj nyugodtan, sportolni sosem késő (most járok biciklizni az 56 éves szomszédasszonyommal..két hete nyomjuk, jól bírjuk..)

33/N

2010. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia ahova én járok ott is vannak hasonló korúak, bár én egy ,,szolgáltatás központú" terembe járok ahol kevesebb a kigyúrt állat. Nyugodtan menny nem fog senki kinevetni, kivéve ha látványoskodsz, nagyobb súllyal szabálytalanul szenvedsz, vagy anekdotázol, hogy milyen erős voltál 20 éve jah és ha mindenféle kulacsban vizet kortyolgatsz. És még egy nem kell millió holmi a gyúráshoz szóval a telefont hagyd az öltözőbe.

Menni fog sok sikert!

2010. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A sportolashoz sosem keso!!!

Ahova en jarok a kb 12 evestol a 65 evesig van mindenki!

Es tokjo latni, hogy anyam korabeliek is veszik a faradtsagot, es ott nyomjak a gepeken.

38? ne viccelj mar! meg ha forditva irtad volna, de akkor meg igazi Unicum lennel :)

2010. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A tizenévesek nem sok vizet zavarnak.A fő korosztály 20-40-ig,de az én termembe egy csomó 50es is jár.Legtöbben a termek többségénél 14-19 óráig vannak.

33/F

2010. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, felbíztattatok. El fogok menni.
2010. máj. 13. 06:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Kaszás Andrea testépítő világbajnokunk 39 évesen kezdte!! addig az emberek átlagos életét élte,sport nélkül..


Soha nem késő!A konditerem,meg nem suhancoknak van elsősorban,mert egy érett izomzat a legszebb,egyébként én 20 éves vagyok:)

de akkor is csak bátorítani tudlak!

2010. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hiába vagy 38, komplexusaid akár egy 15 évesé :) Senkit nem érdekel hány éves vagy... Ahova én járok (Gilda) van vagy 1000 bérletes, fele tuti 30 feletti. De basszus a 38 az sok? Nem is értem a kérdést...
2010. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis, én 19 éves vagyok, hozzánk több idősebb férfiember is leszokott járni, jó velük elbeszélgetni az élet nagy dolgairól :D
2010. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha semmilyen sportot sem késő elkezdeni :-)
2010. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!