Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzesterv, jo lesz?

Edzesterv, jo lesz?

Figyelt kérdés

Hetfo: kar,hat

Kedd:vall,mell

Szerda: lab

Csutortok: kat,hat

Pentek:vall ,mell

Szombat: futas

Vasarnap: pihi

Jo lesz?

Vagy mit javitsak?



2017. ápr. 10. 18:25
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ne csütörtökön, hanem szerdán gyúrj vállra.
2017. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké☺

Tobbi jo lesz igy?

2017. ápr. 10. 18:28
 3/3 anonim válasza:
Nem. Az izmoknak kell pihenőnap a hét közepén, különben nem tudnak regenerálódni. A helyedben nem csak vasárnap, hanem szerdán vagy csütörtökön is pihennék.Esetleg a futást tenném be a hét közepére. Egy nap szerintem egy izomra edz inkább konkrétan, maxmimum hasizom az amit kombinálni lehet. Ha konkrét edzésterved gyakorlatokkal mindennel meg van írva akkor azon nem szívesen változtatnék. A vállat énis szerdára tewnném, a kart pedig péntekre, viszont egyedül. Alapból az már 2 részre oszlik: bicepsz és tricepsz. Ha mellé rakod a hátat az nem csak hogy túl megerőltető lesz, de időd se lesz rá. Persze ez csak a saját tapasztalatom és véleményem. Későn válaszoltam, de remélem tippet tudtam adni, esetleg ha más idetéved. További jó edzést!:D
2017. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!