Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány évesen ajánlott elkezdeni...

Hány évesen ajánlott elkezdeni balettozni?

Figyelt kérdés

#kezdő #balett #hányévesenérdemeselkezdenibalettozni
2017. ápr. 12. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, a legtöbben pici ovisként kezdik, de soha sem késő. Kérdezd meg a helyi balett stúdió oktatóját, ő jobban tud abban segíteni, hogy ott hány éves kortól/korig lehet elkezdeni.
2017. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól függ, mi a célod vele. Nyilván a Mojszejevbe már nem fogsz bekerülni. Ahhoz kb.3 évesen kellett volna kezdeni tökéletes testi adottságokkal. Ahogy idősödsz, egyre kötöttebbek lesznek az ízületeid. Ennek ellenére bármikor érdemes elkezdeni. Szép, egyenes tartásod lesz tőle, és ha becsülettel csinálod a gyakorlatokat, izmos, mégis kecses és elegáns lesz a tested. Fejlődik a ritmusérzéked, a koncentrációd, kitartásod, egyensúly érzéked, és a hajlékonyságodnak is jót tesz. Akkor is, ha 3 évesen kezded, és akkor is, ha csak harmincasként kapsz észbe.
2017. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Érsek Ákos válasza:

Szia!


A balettet igazság szerint kisgyermek korban szokták elkezdeni. Természetesen vannak olyanok, akik később kezdenek. Én 17 éves koromban kezdtem balettiskolába táncolni másfél évig. Aztán hiányoltam, ezért felnőtt fejjel kezdtem folytatni. :)

2017. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2017. ápr. 15. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!