Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fiúknak bejönnek az izmos...

Kings never Die kérdése:

A fiúknak bejönnek az izmos lányok?

Figyelt kérdés
Egyre többször kapom meg azt, hogy mennyire undorító, hogy edzeni járok és, hogy van rajtam izom. Nem tudom elképzelni, hogy mi a baj abban, ha egy lányon látszik, hogy sportol és edz. Az undorító kifejezést pedig végképp nem értem...

#izom edzés lányok
2017. ápr. 14. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#10-es látom értelmezési problémáid vannak.Honnan tudod, hogy a kérdező nem szed valamit?Az a kérdés "A fiúknak bejönnek az izmos lányok?" - Szóval ez a kép beleillik a kérdésbe: [link]


"Nőből" van és hogy ez tetszik -e nekem!?A válasz egyértelműen egy NEM!UI.: Nem vagyok köcsög csak reálisan látom a dolgokat.Nem dobom el az agyam, ha egy csaj ide írj.(nem a fantáziámra bízom a dolgot, hanem reálisan látom a helyzetet.)

2017. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Cortez70 ***** válasza:
Ja, tök reális, hogy idejön egy nem régóta edző nő a gyakorira kérdezni és akkor az koxos lehet. Lol.
2017. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Be.
2017. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerelmeim ők:) <3
2021. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!