Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport (leginkább...

Milyen sport (leginkább küzdősport) van, amit 17 évesen nem késő elkezdeni?

Figyelt kérdés

Világéletemben sportoltam. Oviban úsztam, általános iskola alsó tagozatában futottam, felsőben kéziztem egészen mostanáig, de abba kellett hagynom. Most újra futok, lényegében még csak magamnak, később szeretnék versenyekre is nevezni. Emellett nagyon hajt a vágy, de már egyéni sportágakban. Mivel hozzá vagyok szokva a olyamatos versenyekhez, és szívem szakad meg, hogy most nincs rá lehetőségem, olyan sportok érdekelnének, amiket nem késő elkezdeni egy alap erőnléttel, és akár versenyezni is lehetne belőle.

Leginkább küzdősportok érdekelnek személyes tapasztalatokkal :)

Illetve az úszásnak is adnék egy esélyt szeptembertől, ezzel kapcsolatban is érdekelne a koromra vonatkozó véleményetek a versenyzéssel kapcsolatban



2017. ápr. 15. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hobbiként bármit. Verseny az már más, bokszban-birkóban-judoban ennyi idősen a legtöbb versenyzőnek már legalább 3 év múltja van.
2017. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1: Tévedés. Birkózásban 17 évesen vannak akiknek már 10 év múltja van. Szerintem az ideális kor a 10. Előtte kicsit korai azért, de 10 után már vészesen fogy az idő.

Szerintem a box, az viszonylag egyszerű.

2017. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!