Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Lance...

Mi a véleményetek Lance Stroll-ról? [F1]

Figyelt kérdés
Nekem az eleje óta elenszenves volt.Igazából túl sokat nem vártam tőle.De kritikán aluli a teljesítménye.Szerintem semmi helye az F1-be.Szerintetek?

2017. ápr. 16. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem annyira szörnyű, de nagyon nagyon kezdő, látszik, h még csak a pénz miatt szerepel, nem látja át a helyzetét a többiekhez képest. Lehet Verstappen el kellett volna vigye multiplayer sim bajnokságba, ott lehet gyakorolni a többiek fejével való gondolkodást...
2017. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jósolok neki nagy karriert. Eddig még egy futamot sem sikerült neki befejezni. Azért nem elég,hogy apuci bevásárolja,tehetség is kell. Nem azt mondom,hogy semmi tehetsége és nem lennék a helyébe,de akkor is...
2017. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem nagy karriert fog befutni :P látszik h hamar került ide és kár érte mert nem lenne fakezű így nem lesz vb az biztos, egy normális versenyt nem tudott produkálni,de még csak időmérőt se ez a véleményem róla
2017. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehetséges versenyző, de túl korán került be, még nem elég érett. 3 versen alapján én még nem mondanék róla ítéletet. Második hétvégéjén bejutott a Q3-ba az időmérőn, Massa-tól sem maradt el akkor sokkal. Szerintem egyik baleseténél sem ő volt a hibás, szóval kétszer önhibáján kívül esett ki. Persze mindenki tudja, hogy apuci pénz miatt van ott, ahol, de én még nem írnám le.
2017. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem még aktuális a kérdés, és azt is remélem hogy akik itt írtak azok látták a tegnapi futamot. :D Szerintem is kicsit korán került be, de manapság nem lehet elég korán kezdeni, és az első 3-4 versenyen azért csetlett-botlott mert nehéz volt beleszoknia ebbe a közegbe, ezen a szinten. Aki a 8. futamon, egy középmezőnybeli autóval dobogóra áll (és az utolsó 50 méteren csúszik le a 2. helyről) az nem hinném hogy fakezű. Persze, apuka pénze is kellett hozzá, de attól még lehet hogy jó pilóta válik belőle. :)
2017. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!