Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten egy helyet ahol muay thait oktatnak? Esetleg létezik olyan magán edzés ahol a kezdetektől tanítanak?

Figyelt kérdés

Pánik beteg vagyok és depressziós is, végre eljutottam arra a szintre hogy megprobaljak embereké közé menni, nagyon szeretnék küzdő sportban részt venni.. szóval egy olyan helyre gondoltam ahol esetleg csak lányok vannak, és viszonylag kedvesek és türelmesek..

És hogy van kizáró ok amiért valaki nem vehet részt az oktatásban mármint pl hogy valaki 40 kiló és 150cm és lány?



2017. ápr. 18. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

csak lányok edzésből a fitbox van.

de ott nem tanítanak meg ütni,nincsen technikai képzés,csak sután ütni kell a zsákot zenére.

ennyire,mondhatni speciális kezdő magán edzést meg a küzdősport edzők nem szoktak vállalni.

de a krav maga edzők szerintem vállalnak ilyet is.


a kedvesek és türelmesek veled dolog viszont nem lehet adott nem várhatod el,mert a küzdősportnak az erőszakre felkészítésnek és a fájdalom okozás megtanulásának a feltétele,hogy kiszakadj a komfort zónádból és átformáld magad mentálisan.

tehát a jó edzők nem pátyolgatnak meg dicsérnek.

ha látják benned az akarást akkor foglalkoznak veled,de ezért a figyelemért tenned kell.

ha nem látják,akkor meg átnéznek rajtad és eltűrnek.

a testi adataid mellékesek.

6-10 éves gyerekek is járnak küzdőport edzésekre ők jóval kisebbek mint te.

2017. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!