Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tulterheltem, megeroltettem a...

Tulterheltem, megeroltettem a terdem. Rettentoen faj. Tudtok ra valami hazi gyogymodot?

Figyelt kérdés

Annyira faj, alig tudok menni, es szinte nincs poz, ami jo lenne. Faj nyujtva, felhuzva, behajlitva,logatva, mindenhogy...


Kentem jegzselevel, semmmi.

Most hidegvises ruhaval borogatom es vettem be 2 nurofent. Nagyon kicsit enyhult...


Terhesseg-szules utan kezdtem ujra mozgni. Reggel bicikliztem, amit annyira elveztem, hogy a tervezett tav ketszereset tettem meg.

Ugy felfrissultem es belelkesultem, hogy delutan meg betetettem egy aerobik DVDt es meg a boxzsakot is pufoltem egy kicsit. Nagyon jol ereztem magam, jol esett, de estere megadta magat a terdem...


2017. ápr. 23. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Házi gyógymódot nem, viszont van egy zöldkagyló kivonat nevezetű kapszila ami eddig nálam nagyon bevállt. A lényeg viszont hogy csak rövidtávon szabad szedni amíg a fájdalom meg nem szűnik. Nekem egy lábedzés, konkrétan egy guggolás után megfájdult a térdem, de a következő heti lábedzés napján is fájt ezért kigagytam, de még az azutáni héten is fájt, sőt egyre jobban fájt, már lépcsőknél is szenvedtem. Aztán 3 napig szedtem ezt a kapszulát ls azóta is tökéletes a térdem.
2017. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom. Utannanezek majd...
2017. ápr. 23. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!