Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1200 kcal az alábbi esetben...

1200 kcal az alábbi esetben tényleg koplalásnak számít?

Figyelt kérdés

Átlagosan napi kétszer eszek egy nap. Bármi jöhet, nem vagyok válogatós, sajnos meg is látszik rajtam. Közbe szólt egy pajzsmirigy alulműködés is.


160/88 körül vagyok, 23 éves egyetemista lány. Mostanság nem mozgok, ülőmunkát végzek, ezért elegendőnek vélem a fent említett kcal bevitelt. Pár hónap múlva edzeni is szeretnék, ekkor több kalóriabevitelt tervezek.


Az alábbi étrendeket alkalmaznám: [link]


Vajon tényleg kevés az 1200 kcal naponta?



2017. ápr. 30. 19:24
 1/2 anonim válasza:

Az nagyon kevés !


Napi 5-6 étkezés és 3-4 liter víz. Ez majd felpörgeti az anyagcseréd. Ha elkezdessz edzeni, sok kardió, az intervall futás/tekerés/ stb és beindul a fogyás! (Megfelelő, személyre szabott étrend mellett )

2017. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván személyre szabott étkezést követnék, de voltam már dietetikusnál, aki elküldött, hogy semmi baj nincs velem. Személyi edzőm is volt jó pár hónappal ezelőtt, aki szintén magasról tojt az étrendre :(
2017. ápr. 30. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!