Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes szednem tömegnövelőt,...

Érdemes szednem tömegnövelőt, fehérjét vagy ehhez hasonló szereket?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem vagyok egy testes ember, 19 éves, kb 185 centi magas és csak 55-60 kiló. Még régebben próbáltam edzeni és mellette a fejlődéshez hasonló kajákat enni, 3 hónapig edzettem (szerek nélkül) és kb csak erőnlétben lettem jobb (bár nem annyira) hízni viszont nem sikerült. Ilyenkor még munka miatt hagytam abba, ami nem az erőnlétemre ment rá, mégis annyira fárasztó volt hogy nem tudtam sajnos mellette csinálni. Most viszont megint dolgozok, raktárosként, ahol viszonylag sokat emelek, mozgatok. Edzeni mellette nem igazán tudnék max mikor light-osabb nap van, de ez ritkán van sajnos. Ha így munka mellett, mittudom én mikor kezdődik a munka előtte, ebéd előtt/közben/utána innám meg a tömegnövelő löttyöt akkor az segítene a fejlődésben? Nem kigyúrt állat akarok lenni csak a magasságomhoz és a koromhoz közeli súlyban lenni. Kb egy 70-80 vagy több kiló és nem egy vékony gizda csontváz. És mi lenne ha egy idő után már nem dolgoznék ott, és utána megint olyan helyen dolgoznék mint az előbb írtam? Vagy mit ajánlotok ez mellé? Ha lehet akkor segítőkész válaszokat várok hozzá, nem értek ezekhez a szerekhez.


Köszönöm előre is.



2017. ápr. 30. 23:16
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Kalória pluszban kell lenned a fejlődéshez. Ha sima szilárd kajából nem tudod fedezni ezt a kaja mennyiséget, akkor mehetne tapkieg. Proteint vegyél és ahhoz tegyél összetett szénhidrátot, pl zablisztet, ne cukros kész tömegnövelőt vegyél.
2017. máj. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltétlenül,ha szépen lassan el akarod magad tenni láb alól.
2017. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
19F 66 Kg. Én Proteinezek de szerintem váltani fogok tömegnövelőre. Kevés a hatása a proteinnek haverom szerint és én igazat adok neki. Jövő héten megveszem a tömegnövelőt csak az a cumi hogy edzés közben BCAA és edzés után meg ott lesz a megvett tömegnövelő és amellett még ott a protein amibe még elég sok van hiába 1 kilós csomagolású D:D . Na mind1 a lényeg hogy ha elfogy a proteinem szerintem nem veszek újat.
2017. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon a tömegnövelő mellett pártolok.

Köszi a válaszokat, főleg 2.

2017. máj. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!