Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adidas durama w noi futocipo...

Adidas durama w noi futocipo alkalmas futasra?

Figyelt kérdés

Elkezdek atletikara jarni hobbi szinten. Erre vettem ezt az adidas cipot, nem volt nagy valasztek (36os cipoket gyorsan elkspkodjak) es 30 ezreket nem szeretnek kolteni egy tucat nike cipore... Na szoval en ott felprobaltam, mentem benne. Nagyon kenyelmes volt es puha a belseje. A bokam nem dol befele es ludtalpam sincs. Nem verem oda a talpam futas kozben, puhan rakom le es torekszem labujjaimon "futni". Azt sajnos nem sikerult megtalalnom hogy hany kilometerig ajanlott hasznalni es hogy milyen tipusu talajra. Errol ti tudtok vmit? Aszfalton vegulis nem fogok futni benne, hanem gumi palyan. Ha van kerdesetek valaszolok.

De hogy akkor jol valasztottam cipot ugye?

Velemenyeteket leirnatok hogy jo-e vagy sem, ha nem jo akkor visza tudom vinni meg a dobozaban van rajta a papirokkal.



2017. máj. 5. 12:54
 1/6 anonim válasza:
figyelj en atletikázom és nekem jelenleg (jo mondjuk en is szeretnék most veni egy jobbat) egy markatla olcso cipőm van. es pont tudok benne futni. ha adidas, és ráadásul futócipő akkor meg mi a kérdés? amugy meg ha hobbi szinten akkor nem tök mindegy mibe szaladgálsz? nem ertem miert kell ennyit görcsölni egy cipőn. fuss benne aztan jol van.
2017. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszok, nem gorcsolok csak egesz nap itthon vagyok a hatammal es beugrott hogy a gerincemnek terdemnem nem ize-e vagy valami. De igen igazad van. Eddig meg nem lottem felre a cipokkel.

Es ha cipot szeretnel menjel el az intersportba mert ott most egy csomo terep meg rendes futocipo is le van arazva. Nike adidas puma asic es tarsai utolso nehany darab cipok voltak. En vegigneztem az osdzes cipot es ez szerelem lett vegulis, nem is lenne szivem visszavinni. Az en cipom is 20000 helyett 15000 korul volt.

2017. máj. 5. 16:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Es na az unalom szul ilyen gondolatokat a fejembe, meg hogy csontkovacs elkezdte a csigolyaimat visszapakolni a helyukre es ne legyen ujra rossz.
2017. máj. 5. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, plusz első válaszoló. Ha nem is betonon fut valaki, legfontosabb a cipő, a többi szerelés kevésbé. Szakboltban elvileg tudnak segíteni. Lábujjhegyen nem lehet folyamatosan futni, természet ellenes :) !
2017. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#1 vagyok. bocsi tényleg, csak megszoktam körülöttem az olyan lányokat akiknek a legfontosabb még a sportban is hogy milyen cipőben villoghatnak. meg hat gyakorin is elég gyakoriak ezek a lányok. most már megértem hogy neked ez tényleg fontos tehát még egyszer bocsi.
2017. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom mind ezeketcamiket leirtatok. Nem szoktam 100 metereknel tobbet futni mostanaban, ha hosszabbsn kell akkor gorduluk vegig a talpamon, bar figyelmetlen voltam es ezt kihagytam. A cipo az vegulis nagyon jol tompit/ csillapit foldre erkezesnel. Es tuti hogy jo lesz a cipo, masok 600x rosszabb cipoket hordanak mint en (menosegre meg markara mennek). De majd meg az edzot akihez jarni fogok majd megkerdezem az a legbiztosabb
2017. máj. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!