Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A edzőgépekkel végzett edzések...

A edzőgépekkel végzett edzéseket fel lehet váltani edzőszalag használatával vagy csak kiegészítésre alkalmas?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és étrend is érdekelne.

2016. nov. 8. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan edzőszallag amivel komoly súlyokat leválthatsz.
2016. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az edzőszalag csak egy kiegészítés otthonra, de ha valódi fejlődést akarsz látni az bizony a hagyományos úton vezet. Ha létezne más út, üresek lennének a konditermek!
2016. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van más út nem csak szabványos súlyokat lehet emelgetni, hogy nőjön az izom, csak hát az kényelmetlen sokszor, jobb a terrm...

De pl én mikor nem volt pénzem gxűjtöttem a faluban a kidobott autó kerekeket, amiket lovaskocsi tengejére erősítettem, azzal súlyzóztam, volt egy 300kg os fatörzsem azt burítgattam (gyengébbek kedvéért ha csak az egyik fele a földön van, nem 300kg ot emelek...)

Volt táskám tele homokkal, saját készítésű súlymellények 10-70kg ig 10 esével...

2016. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :) Tetszik ez a falusi verzió is :D én is falusi gyerek vagyok, úgyhogy nem kivitelezhetetlen :)
2016. nov. 18. 16:22
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha itthonra vásárolok egy "többsúlyos" súlyzót, azzal tudok komplex gyakorlatokat végezni?
2016. nov. 18. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=zEWQQpC-9s8


ezt a srácot nemrég találtam, nekem adott nagyon jó ötleteket.

2016. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!