Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyári intenzív balett kurzus...

Érsek Ákos kérdése:

Nyári intenzív balett kurzus felnőtteknek?

Figyelt kérdés
A nyáron szeretnék ezen részt venni. Melyik Budapesti balettiskolába lenne illetve mennyibe kerülne? Nagyon szépen köszönöm!

2017. máj. 6. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az operettszínházban szokott tartani két táncosuk balett kurzust. A tavalyin voltam és nagyon jó volt.

Itt találsz pár képet a tavalyi órákról:

[link]

Még hivatalosan nem hirdették meg, de az eddigi résztvevőknek már küldtek részleteket. (Elküldöm privátban ha gondolod.)


A Noverre stúdióban (MTE Kazinczy utcai épületében) is lesz kurzus:

Kedves Érdeklődők!

Idén is lesz nyári intenzív balett kurzus a stúdióban. Június 19-30 között, hétfőtől- péntekig minden nap 18.30-20.00-ig. Az órát Sebestyén Csaba balett mester tartja a zongorista Kovács Györgyi lesz. Minimum 10 fő esetén tartjuk meg a kurzust! Kérném, hogy szóban, telefonon, üzenetben jelezze mindenki a részvételi szándékát minél előbb ha lehet, hogy felmérjük az érdeklődést. A kurzus ára idén 18.000 Ft lesz mert jelezték egy páran, hogy a jún. 22.-i Vizsgakoncertet szeretnék megnézni, így 1 óra kimarad!

Mindenkit várunk szeretettel!!!!!!

Hirdetni és osztani ér!

Köszönettel, Stúdió

[link]

2017. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok, rájöttem hogy egy kimaradt.)

Táncművészetin is lesz balett kurzus:

[link]

2017. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!