Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki diétázik, és aki mellé...

Aki diétázik, és aki mellé edz is, annak be kell tartania fehérje nap keményítő nap szénhidrát napokat? És ezt hogy? Hetente egy-egy-egy ilyen napot bevezetni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem KELL.


A szétválasztós diéta csak egy módszer a sok közül. Szerintem egy baromság, de ez az én véleményem. Én abban hiszek hogy fehérjére, zsírra, szénhidrátra minden nap szükség van és minden nap egy nagyjából adott mennyiségre, nem látom miért jó a szervezetnek hogy egy napig csak cukrot eszel, egy napig húst stb.


Nem tudom mit értesz edzés alatt - gyúrsz, tehát növekedni akarsz vagy éppen fogyni - de ahhoz és a napi szükségletedhez alakítsd a bevitt kalóriamennyiséget, figyelve az elegendő(de nem túl sok) vitamin, fehérje és zsír bevitelére.

2017. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek sem lenne szabad ilyeneket csinálni, hogy szénhidrátnapokat tart és izombontásra kényszeríti a testét...
2017. máj. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!