Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A pici (122 cm-es) trambulin...

A pici (122 cm-es) trambulin is hatásos?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni 4-5 kilót, vagy ha ez nem is jönne össze, akkor legalább izmosodni. Erre jó ez a pici trambulin is vagy ez gyerekeknek való?

165 centi vagyok és 67 kiló, de nem folyok szét, mert elég izmos vagyok, csak hát van rajtam felesleg (derékon és combon). Sokáig versenyszerűen sportoltam, de 4 éve abbahagytam és bár elvileg csak 2-3 kilóval vagyok több, mégis sokkal hájasabbnak érzem magam. Gondolom a hajdani izmaimból szép zsírpárnák lettek. Szóval ha naponta ugrálnék 60-60 percet lenne a tervemből valami? Sajnos fitneszterembe nem tudok eljárni, futni meg nem szeretnék, jobb ötletem tehát nincs.


2010. máj. 15. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Jót tenni biztos csak jót tehet mert hát jobb 2 óra ugribundi mint 2 óra tévézés, de hogy hatásos, azt nem tudom. Járj el mellette futni, bármennyire is nem szeretsz, aztán úgy biztos hatásos lesz. Mellette szigorú diéta.
2010. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!