Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos a trambulin?

Hatásos a trambulin?

Figyelt kérdés
Szeretnék a lábamról fogyni, szeretném ha izmosabb lenne. A Tescoban láttam, azt hiszem 90cm-es trambulin. Szerintetek hatásos lenne? Vagy az ilyen kicsi semmit sem ér? Én azt olvastam, hogy 10 perc trambulinozás 30 perc futásnak felel meg. Ugyanezt a hatást érném el egy ilyen kicsin is? Előre is köszi a válaszokat!:)
2010. máj. 10. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kettő egyszerre nem megy. Ha lábra edzel, szélesebb lesz a lábad, nem vékonyabb.


A trambulin egyébként jó, bár a 3xos intenzitás a futáshoz képest egy picit talán tulzás. De ezen kivül van itt még egy szempont. A sportok csak rendszerességgel érnek valamit. Te tényleg el tudod képzelni, hogy gyakran ugrálj folyamatosan 20 percig? Mert egy futás közben azért legalább lehet nézelődni, zenét hallgatni, stb..

2010. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
pedig egy versenyasztalon elégé lefáradsz :) én csak ajánlani tudom 3 éve csinálom már versenyszerűen és elégé szép vádlim ill. combom van :D ezen kivül erősíti a hátat is
2010. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem a lefáradással van gond. 100 méteres sikfutástól is el lehet ájulni... Viszont nem fog sokat fogyasztani. Hasonló a trambulin is, tök jó hogy ugra-bugra meg 3x annyira intenziv mint a hosszútáv futás, de azért az nem is lesz 3x annyi kalória fogyasztás. A trambulinnál elhiszem, hogy a pulzusszám magas, csak 150 fölött már nem igazán éget zsirt, márpedig a kérdezőnek ez a fő célja.
2010. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
szerintem ez akkora fas_zság ahogy van, hogy 10 perc trambulin 30 perc futásnak felelne meg -.-''
2010. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megfontolom majd még. A lábamnak nem baj, ha egy kicsit vastagabb lesz, mert az legalább izom, nem pedig háj!:D Nah majd még elgondolkodom ezen.. de azt hiszem belevágok!:)
2010. máj. 11. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!