Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv mellyel fogyhatok...

Edzésterv mellyel fogyhatok és izmosodhatok is? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval, a lényeg az hogy fogyni szeretnék, de azért izmosodni is mit javasoltok?

Leginkább fogíni combról és hasról szeretnék,

Erősödni pedig has, kar, és láb.

Heti 3szor járok kori edzésre/persze most nem :)/

Ti mit ajánlotok.

Idióták kerüljék el a kérdésem.

Köszi! 12/L



2017. máj. 13. 19:13
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Diétával tudsz fogyni és nem tudod irányítani, hogy honnan menjen le a zsír. Ez genetika. Erősítésre jó lesz a fegyencedzés. Keress rá.
2017. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ilyenkor a görkorcsolya ? Még a téli felkészüléshez is kiváló és ha elég intenzíven nyomod, akkor alkalmas zsírégetésre és a combod izmosítására is !
2017. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs olyan terep itt ami ALKALMAS LENNE GÖRIZNI
2017. máj. 14. 10:51
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, lehet már későn írok, de leírom a véleményem neked. Bár 12 éves lányként nem nagyon ajánlom, viszont ha van lehetőséged konditerembe lejárni, az edzéstervemet privátban el tudom küldeni, én is serdülőkori lány vagyok. Mivel ennyi idős korban sérülékenyebbek vagyunk, nem igen ajánlott kondizni egyedül, ajánlom egy jól képzett edző segítségét, folyamatos felügyelését. Amúgy nekem hatásos volt. Viszont az előző hozzászólók már leírták, minden izmot edzeni kell. Emellett a helyes táplálkozás is nagyon nagyon fontos. Ugye az edzésterv erősítésre van, de a fogyás sem marad el. Emellett cardiot is mindenképp végeznék a helyedben. Ha nincs lehetőséged és időd annyiszor lejárni, csoportos foglalkozások is vannak amik nagyon hatásosak a cél érdekében.
2017. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!