Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok írni erősítő edzéster...

Tudnátok írni erősítő edzéstervet?

Figyelt kérdés

Nem az izmosodás a fő célom, hanem az erősödés (pl ütő/rugó erő, stb,), mivel nem szeretnék az étrendemen változtatni nagyon( sok húst eszek, minden félét, viszont nem szeretném ezeket a fehérje porokat szedni, meg minden féle löttyöt inni). Átlagos testfelépítésű vagyok, 74 Kg és kb 172 cm magas, felesleg az nem sok van rajtam éppen csak valami.


Eddig soha nem edzettem semmit, fekvőtámaszból 30 SZABÁLYOS fekvőtámasz megy, felülésből kb 50-55 1 perc alatt (változó), húzódzkodásból éppen csak sikerül magam 8 felhúzni.

18/F


2017. máj. 22. 09:50
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Olvasd el a fegyencedzés című könyvet. Hátul vannak benne tervek. Feherjepor meg nem kell ha megvan szilárd kajából is a napi bevitel.
2017. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!