Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok írni egy jó testalkat...

Tudnátok írni egy jó testalkat erősítő edzéstervet?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, olyan tipikus "szél elfújja" alkat. Szeretnék egy kicsit megerősödni, mivel nem szeretném az iskolában bokszzsák szerepét betölteni :))

Húzódzkodó rúd, illetve egy evezőpad áll a rendelkezésemre, valamint elég hely a normál erősítő gyakorlatokhoz (felülés, fekvőtámasz stb...)

Célom egy normális testalkat, amivel meg tudom védeni magam.

Tudnátok segíteni? :)

Köszi!


2017. febr. 3. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Edzésterveket találsz a testépítő oldalakon, vagy olvasd el a fegyencedzés című könyvet! Ha alapvetően vékony alkatú vagy, néhány kiló plusztól még nem leszel gladiátor. Ha eszközt akarsz, amivel adott esetben meg tudod magad védeni, tanulj valamilyen harcművészetet!
2017. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

6 évig űztem egy küzdősportot, de sajnos már nincs időm elmenni sehova. Igazából nem egy harcos akarok lenni, annyira azért nem rossz ez a légkor, csupán olyan figura, akivel kevésbé mernek kikezdeni.

Köszönöm a válaszod, körbenézek ezeken az oldalakon.

Ment a zöld kéz :)

2017. febr. 3. 17:37
 3/16 A kérdező kommentje:
légkör*
2017. febr. 3. 17:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod elérni, hogy ne kezdjenek ki veled, akkor térdre kell kényszeríteni a legerősebbet, becsicskáztatni és tisztelni fognak, te kis gangsta....meg toljad a gta san andreast, ott majd kikeményedsz... xD


Viccet félretéve otthonra Fegyencedzést ajánlok, mellé jó étrenddel.

2017. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

:D

Rendben, megnézem ezt az edzést :)

2017. febr. 3. 21:59
 6/16 anonim ***** válasza:

A fegyencedzéstől sem erős,sem izmos sem leszel.

Mellesleg milyen küzdősport edzésre jártál,hogy 6 év edzés után is félned kell az iskolában?

2017. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Judoztam, de akkor még kicsi voltam, az ott megtanult harc csak a Judo ellen védett, a szőnyegen kívül semmit sem ért.
2017. febr. 5. 15:00
 8/16 anonim ***** válasza:

Úgy tudtam,hogy a judo jó küzdősport,önvédelemre is.

Ahhoz,hogy erős legyél súlyzós edzés kell.Én majd írok egy edzéstervet

2017. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, a judo tényleg nagyon jó, de nekünk, mint kisgyerekeknek csak egy egyszerű sport volt.

Ha írnál egy edzéstervet azt nagyon megköszönném!

2017. febr. 5. 15:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Mennyi időt szánsz az edzésre?Az izomtömeg is érdekel vagy csak az erő?
2017. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!