Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok írni egy női edzés...

Tudnátok írni egy női edzés tervet ami minden izomcsoportot edz? Otthoni edzés, van súlyzóm. Heti 3-4 napos lehet.

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy női edzés, csinálj heti 3 teljes test edzést testrészenként 1 gyakorlattal
2017. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Heti 3 napos teljes testes edzés kell egyelőre. Guggolas, fekvenyomas, evezés, vállból nyomás, bicepsz állva egykezesekkel, tricepszre tarkohoz engedés, hasprés, vadlizas. Mindenből 3-4 munkasorozat
2017. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Majd szerinted ingyen írnak neked egy komlett edzédtervet?! :D

Menj be egy konditerembe..

Ott majd egy edző ír neked edzéstervet és be is tanítja a feladatokat...

De ez pénz...

Mindenki abból él...

Szabadidő kevés..

Nem irogat edzéstervet csak úgy senki...

2017. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Tervet írtam nagyjából, de meg is kell majd tanulni a gyakorlatokat, technikát.
2017. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hármas hozzászóló! Inkább ne írtál volna semmit! Főleg egy Nő kérdésére nem! Biztosan több jó érzésű ember nyújt tanácsaival segítséget. Méghozzá ingyen.

Magadat minősíted... :D

Gratulálok!

2017. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Látatlanba adhatok neki tanácsokat aztán jól megsérül...

Én is nő vagyok én is szegény de kisporoltam azt,hogy betanítsák a gyakorlat jó elvégzését.

Oké kicsit bunkon fogalmaztam.

De igy látatlan edzéstervet írni.

Az a baj, hogy túl sokan azt hiszik mindenhez értenek...

2017. máj. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Cortez...egyből íra,hogy Ő leírta be is kell,hogy tanítsák.

Innen látszik,hogy Ő sem egy kezdő..avagy a fotelból okoskodó személy.

Meg kell tanulni jól elvégezni.

Ettől már csak a fotelboxolok a jobbak...

1* be is jött edzésre menőnek érezte magát a sok okoskodástól...kissúlyú lány létemre úgy széttcsaptam..hogy ki is állt,hogy vége van. Sose bántom edzésen a kezdőbet még ha nehezebb férfi se.. Csak neki is meg kelett mutani,hogy elöbb érjen el egy színtet és utánna ossza az észt.

Cortez kérlek segíts ennek a kislánynak mert a sok.okostojás miatt még megsérül.

2017. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
32 éve edzem, talán van egy kis tapasztalatom. Amit írtam egy tök általános edzésterv, ami az elején szinte mindenkinek jó. Nyilván meg kell tanulni a mozdulatokat, ebben innen nem segíthetünk. De a termekben az edzők vagy rutinosabb segítőkész emberek simán meg tudják mutatni a technikát.
2017. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, sok az okoskodó. Ebben igazat adok. Bocsánat ha arrogánsan fogalmaztam, csak már az embernek elege van ebből az anyagiasságból. Remélem a kérdező sikerrel jár! Segítenek Neki, akár gyakorlatban is.
2017. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdésben bele írta, hogy otthon akar edzeni én ezért akadtam ki.

Nőknek a teremben hamarabb segítenek a tapasztaltabbak. Persze ott is akad kező aki csak okoskodik..vagy éppen csak írigykedik,hogy a jóval kisebb nagyobb súllyal könnyen lazán dolgozik..

Ilyennel is találkoztam..

És pont 2kg-val kisebbel dolgoztam mint amúgy szoktam átlagosan.

Az se mindegy mit hogy eszik a kajára én se tudok megfelelően figyelni..

Mert egyszerűen csak ver az Isten..

Mindenhol a puncsosok kapnak több munkát...avagy olyan szponzort,hogy 90ezerért csak eszik..ez melett a tápkiegészítők...szoli úszoda külföldi kiruccanások kesztyűzni...és 1 napot nem dolgozik...de mindig "lesérül" boxol évi 2 meccset felhozóemberekkel...ha komoly ellenfele lenne lesérül...

Én sérülten meccseztem kint 3 súlyal fentebb pontozással elment a meccs..

Na mind1 egyszóval tudom, mi az ha szegény valaki és még az ág is húzza. De Akkor is figyelni kell azért az embernek magára.

Mert sérülés az könnyen jön.

Ha teheted csajszi menj be 2-3* terembe még betanítanak segítenek a kajád össze rakni.De látanba nem lehet.. :(

2017. máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!