Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem sportot ajánlani?

Tudnátok nekem sportot ajánlani?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Heti 2-3 alkalommal zumbázok.Elég vékony vagyok,ezért szeretném a táncot kiegészíteni egy erősítő sporttal.Tudtok ajánlani?Előre is köszi!

##zumba#sport#lány#erősítő
2017. máj. 29. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó labda érzéked van? :)

Kb. milyen magas vagy?

2017. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huhú,igen ezt elfelejtettem írni hogy a labdaérzékem borzalmas😩😂159-160cm vagyok.
2017. máj. 29. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kosarazz XD
2017. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor a labdás sportokat kizárjuk? :D

(Mert ajánlanám a röpit, én most abba szerettem bele naggggyon //-// xD)


Esetleg valami küzdősport?

Én például karatézom. Nagyon szeretem, igazán le tudod vezetni a feszültséget és szerintem erősítő sportnak egész jó. Nem muszáj versenyezni sem, itt nem az a legfontosabb. Összeszedettebb leszel, sok etikett van, szóval van egy amolyan feelingje.


Ha állóképességet szeretnél növelni, arra az atlétika is egész jó.

Én egy évet atlétikáztam, viszont sokat futottunk, ezt nem szerettem ennyire. (Állítólag minden sport alapja a futás...:D)


Tornáztam fél évet, az sem volt az én sportom, viszont szerintem neked jó lenne, izmosít is és azért milyen menő már ha tudsz szaltózni vagy egyéb tornász dolgokat megcsinálni. :))


Versenyszerűen úsztam, viszont én nem szerettem a végén. Az első pár év igazán jó volt, de meguntam 8 év alatt... Ebben a korban pedig már kezdünk szégyenlősködni is és ez sem lendítette előre az úszó 'karrieremet'...:DD


A műkorcsolya is egy igen jó sport, olyan izmos combjuk van még a lányoknak is, hogy nagyon...:D


Remélem tudtam segíteni!:3

14/L

2017. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyit kihagytam, hogy mivel (remélem nem sértődsz meg, nem bántásból írom :D) te sem vagy egy felhőkarcoló,(És azt megjegyzem, hogy nálam még így is magasabb vagy...) a fent említett sportok egyike sem követeli meg, hogy magas légy.

(Csak a röplabda.)

2017. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon jó ötletek!🙏A küzdősport,eléggé jónak tűnik.Lehet hogy megpróbálkozom vele!😊🙏
2017. máj. 29. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!