Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék vastagodni?

Hogyan tudnék vastagodni?

Figyelt kérdés

Magas vagyok, 190 cm felett és heti 3x edzek egy héten.

Csak saját testedzést és súlyzós edzést tudok végezni, mivel általában este 7 után érek haza, nincs idő elmenni kondizni.

Amióta edzek 69 kg-ról 88 kg-os lettem. Természetesen ez nem mind izom, viszont alapból nagyon vékony voltam. Nos az a helyzet, hogy hiába van rajtam több izom, meg mennek egyre jobban a gyakorlatok, nem vastagodom. Ruhában ugyan olyan vékonynak látszom és engem nagyon zavar. Mit tudnék még csinálni, hogy látványosabban vastagodjak? Vagy a genetikám miatt örökre ilyen maradok?



2017. jún. 5. 17:34
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Növelni kell a terhelést, azaz nagyobb sulyokkal kell edzeni időről időre. Naturalban akkor izmosodsz, ha erősődsz is. Meg lehet az étrend sem tuti.
2017. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig inkább a gyakorlat számot növeltem, de akkor inkább a súlyt érdemes?
2017. jún. 5. 20:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét étrendem, azt eszem amit az asszony főz, viszont külön figyelünk arra, hogy "szemetet" ne együnk és változatosan táplálkozzunk.
2017. jún. 5. 20:00
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
A súlyt növeld. Arra meg figyelj, hogy a fehérje legyen meg kb 1,5-2g x. ttkg naponta.
2017. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!