Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izommegtartás 2 hónapig?

Jozso89 kérdése:

Izommegtartás 2 hónapig?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám a következő. Rendszeresen edzek, viszont 2 hónapig nem tudok terembe menni műtét miatt. Azt tudom hogy 2-3 hét kihagyással semmi nem történik csak pihentek lesznek, de 2 hónap az nálam felfoghatatlanul soknak tűnik. Még 2 nap kihagyástól is bűntudatom van és kattos vagyok. Viszont a lényeg hogy ebben az időszakban hogy tudnám megtartani edzés nélkül? Mennyi szökhet le rólam ennyi idő alatt? Magától érthető a 2 tskg fehérje, viszont a ch nem tiszta. Hízékony vok 2,5 tskg chval tömegelek, testsúly 80 kg. Valaki tudna vmi extrát mondani a bcaa-n kívül?

2017. jún. 6. 13:44
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Semmfélei tápkieggel nem fogod megtartani hónapokig az izomzatod. Csak a pénzt dobod ki. Lemegy pár kg, de majd utána visszajön a forma, ne aggódj.
2017. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Egy híres fitnesz modell is műtette magát.

mind2 könyökét, térdét is.

Elhizott és kisebb is lett az izom.

De pár hónap alatt ugyanúgy olyan lett mint azelőtt ahogy kinézett.

2017. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen sajnos akár hogy is próbálok mást képzelni a józan ész nekem is ezt diktálja. Köszi a megerősítést srácok!
2017. jún. 7. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!