Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lenne számomra a megoldás?...

Mi lenne számomra a megoldás? Sportolni nem, de futni szeretek.

Figyelt kérdés
A sport szó hallatán is csak lustább leszek, semmit nem sportolok, viszont futni nagyon szeretek és mikor akár csak egy kört is futok sokkal jobban érzem magam. Kis faluban élek itt nem futnék az utcán nyugodtan mivel minden ismerős látna, köszönne stb. Tehát nem tudom mihez kezdjek, valakinek van ötlete?
2017. jún. 7. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj a legközelebbi konditerembe vagy vegyél futópadot
2017. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, pontosan mint te. Faluban élek, itt a disznóvágás meg a falopás biciklivel az egyetlen sport amit űznek, ha elkezdenék futkozni az utcán, azt hinnék nem vagyok normális. Szerencsére a falu szélén lakok, mellettünk már csak egy rét van ami szintén a mienk és annak a szélén van egy földes út, jó hosszú. én oda járok minden nap, még térdig érő hóban is, mert nem bírnám kihagyni, szükségem van erre. De ha te ezt így nem tudod megoldani és nem tudod figyelmen kívül hagyni az embereket, akkor inkább próbáld ki a biciklizést. én tavasszal kezdtem és már 175 km köröket megyek, de már a 200 a célom. Persze nem kell ennyire túlzásba vinned. Fél/egy óra is nagyon jó tud lenni.
2017. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer futópadoztam, nekem csak futni jobb élmény volt.
2017. jún. 7. 16:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi #2es:) Kiskoromban sokat bicikliztem és azóta úgy elment tőle a kedvem, hogy mai napig se jött vissza :D
2017. jún. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!