Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs időm sportolni, segíthet...

Nincs időm sportolni, segíthet ez a megoldás? Minden nap 25 perc torna! Kevés, egészséges ételek evése, vacsorára gyümölcs?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, és 70 kg. Mindennap 6-7-re érek haza, nincs időm rendszeresen sportolni (futás, úszás, stb), csak a torna fér bele. Ezzel le tudnék fogyni, úgy 10 kilót? Mennyinek kéne lennem, hogy vékony legyek a magasságomhoz? És kb mennyi idő alatt érhetném ezt el? (Kérem, hogy a bunkó megjegyzéseket kerüljétek, és csak érdemleges, valóban segítő. tanácsadó válaszokat írjatok! Köszönöm.)

2014. jan. 26. 21:34
1 2
 1/15 VWXYZZS ***** válasza:
100%
Ne egyél keveset, ne egyél este gyümölcsöt. Tornázz legalább 25 percet, jobb mint a semmi. De kezd el mondjuk az Insanityt vagy T25 stb. Ja és olvasd el a Sárgakapszulát. Google első találat. 58 kiló ideális. Nyárra meglehet simán.
2014. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincs időd futni csak tornázni? Kapaszkodj meg, de 25 perc torna, pont ugyan addig tart időben, mint 25 perc kocogás... 25 percig.
2014. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nincs futógépem, és képzeld el, panel házban lakok, és miután hazaértem valahogy nincs se kedvem se bátorságom egyedül futni a sötétben. Első, köszönöm :)
2014. jan. 26. 22:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs bátorságod futni a sötétben? Ki van világítva minden. Sokkal több kalóriát éget a futás mint a tv előtti hajlongás.
2014. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Kb. 58 kg lenne az ideális.

Heti 0.5 kg fogyás a reális.


A fogyókúra alapja egy jó étrend.

Ne koplalj. Számold ki az alapanyagcseréd és az legyen az alap (ha nem sietsz, akkor alapanyagcsere+200 kcal kezdj).

Vacsorára nem eszünk gyümölcsöt. Inkább tízóraira menjen, de mindenképp a délelőtti órákban.


A 25 perc torna kevés, legyen inkább 45-60 perc egy héten 3 alkalommal (tudom ajánlani a HIIT kardiót, youtube-on keress rá).

2014. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megmondtam: nem akarok futni a sötétben. És mégis honnan vagy olyan biztos benne, hogy ki van világítva minden? Honnan tudod milyen környékn lakok? És ha ki is van világítva, teljesen mindegy, mifelénk este már nincs az utcákon más, csak az őrült, kétes, alakok.
2014. jan. 27. 17:31
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Onnan, hogy Magyarországon még az utolsó cigányputrik utcája is ki van világítva. Akkor ugrabugrálj tv előtt, nekem mindegy, csak negyed annyi kalóriát nem égetsz vele.
2014. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Erről nem fogok vitatkozni, személyes okaim és tapasztalataim is vannak rá, hogy miért nem akarok kintt lenni este, 7-8 óra körül.
2014. jan. 27. 22:01
 9/15 anonim válasza:

#7-s.. fú de okos itt valaki

képzeld el én is városban lakom még sincs kivilágítva este az utca, na ehhez mit szólsz?

2014. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy kocogó partnert keresek Bp-en és mivel 190 cm vagyok 100 kilóval nem szokott belém kötni senki... Bár nem tudom fiú vagy vagy lány-e meg merre élsz, de a torna is nagyon jó főleg, ha 3-4x intenzíven csinálod.
2014. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!