Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam meg a hidat...

Filep Lilien kérdése:

Hogyan csináljam meg a hidat állásból? Körülbelül mennyi idő kell hozzá? Milyen bemelegítés szükséges? Hogyan lássak neki? Megköszönném a segítséget!

Figyelt kérdés

#híd állásból
2017. jún. 10. 18:08
 1/5 anonim válasza:
Nekem 5 perc alatt sikerült. De gyakorolni kell, különben nem lesz stabil. Először falnál, ha van rá lehetőséged bordásfalnál( nem muszáj egyáltalán) utána pedig ha már eléggé biztos vagy magadban megpróbálhatod rendesen. Ha még nem érzed magad biztosra, akkor kérd valaki segítségét(a hátad mögé teszi a kezét) Remélem tudtam segíteni😊
2017. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és azt elfelejtettem,hogy előtte-utána is melegíts be/rá, mert különben fájni fog a hátad.
2017. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Fegyencedzésben levezetik 10 lépésben hogy hogyan.A mennyi idő meg attól függ honnan indulsz.Nulláról kitartó edzéssel másfél-két év.
2017. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En nekem nagyon bejott a lemenes, ugye hidazni tudtam, aztan szorakoztam egy parhuzamos korlatnal, fel kezzel kapaszkodtan a vegen, a masikkal meg rajottem, hogyha homoritok hatra mar majdnem lent vagyok csak le kell tenni a kezem. Ha tudsz hidazni csak batorsag kerdese.
2017. jún. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!:)
2017. aug. 31. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!