Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadásos kérdés: Valaki...

Sportfogadásos kérdés: Valaki ismeri a külföldi "BTG - Betting Tips Guru" (www.bettingtipsguru.com) oldalt? Vagy ismer vkit aki már volt ott előfizető az utóbbi 9 hónapban?

Figyelt kérdés

Rendkívül igéretesek a statisztikáik (2016 szeptemberétől elérhető). 70-85%-os találati arány STABILAN, 1.70-2.10 közötti átlag oddsokkal: www.bettingtipsguru.com/underover-tips/


Szeretnénk rá előfizetni ha rendesen leinformáltuk, megosztva legalább 10 felé a tetemes havidíjat (170e/230eFt - 550/750 Euro).


Akit érdekel egy üres levéllel itt jelentkezhet az alábbi levlistára: btguru+subscribe@googlegroups.com Ha összejövünk legalább 10-en akkor indulna a projekt ha minden rendben van.



2017. jún. 11. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A saját farkaddal kell verni a csalánt.Nagyon csíp.Nekik semmi sem drága. van 100 ingyenes tippadó,abból DÖNTS !
2017. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kösz a rendkívül intelligens, magvas és hasznos hozzászólást. ;)


Ismerem, próbáltam a hazai tipsterek, fórumok, fizetős szolgáltatások és ingyenes oldalak jórészét. Rendkívül hullámzó vagy jobb esetben erős közepes teljesítményt nyújtanak hosszabb - több hónapos - távon, amiből azért persze egy következetes stratégiával lehet profitálni, viszont megakadt a szemem ezen a külföldi tipster oldalon.


Beszédes hogy a BetClub-on ( [link] kívül senki nem meri felvállalni hónapokra - évekre visszamenőleg a statisztikáját.

2017. jún. 13. 11:12
 3/15 A kérdező kommentje:

Egy megjegyzés aki erre tévedne és informálódna ezügyben.


Másfél hónapot játszottunk a BTG oldalon, teljesen korrektek, nincs kozmetikázva a statisztika, azt adják amit kiraknak, csak sajnos agusztusban jelentősen megemelték az előfizetés díját a 3-4 szeresére (1800Euro/hó), így más irányban folytattuk (Tipstersportal.com > közös előfizetés...). De akinek van nagyobb tőkéje és befektetésként kezeli nagy tétekkel, annak kifejezetten ajánlott kategória. Bármi kérdés van privátban elérhető vagyok, szívesen megosztom a tapasztalataimat.

2017. szept. 15. 17:08
 4/15 A Rafko válasza:
Irtam privátban engem érdekelne
2017. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az előzőekhez még az tudnám írni fejleményként, elképzelhető hogy összejön hamarosan egy zárt 100 feletti létszámú sportfogadói csoport a BTGre és két másik oldalra amik hasonlóan borsos árúak viszont hónapok óta stabilan hozzák napról-napra az eredményeket. A nevüket a gugli miatt nem írom ki, - akit érdekel privátban elérhető vagyok. Minél többen vagyuk annál kevesebb a havidíj elosztva.
2017. nov. 27. 14:19
 6/15 anonim válasza:

Hali!

Írtam privátot!

Engem is érdekelne!

Üdv!

2017. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekel és erre jár... 2-3 hónapja létrejött a fenti tipsterre és több másik hasonlóan drága és minden hónapban eredményes tippadóra egy 250+fős csoport. Privátban szívesen leírom hogy lehet csatlakozni, minimális a havidíja. Nem én kezelem, csak ajánlom őket.
2018. jan. 27. 21:01
 8/15 anonim válasza:

Szia!

Írtam privátot neked.

2018. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 TcDc válasza:

Szia!

Én is írtam.

2018. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia,


Engem is érdekel, ment privát.

2018. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!