Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadásos kérdés: Valaki...

Sportfogadásos kérdés: Valaki ismeri a külföldi "BTG - Betting Tips Guru" (www.bettingtipsguru.com) oldalt? Vagy ismer vkit aki már volt ott előfizető az utóbbi 9 hónapban?

Figyelt kérdés

Rendkívül igéretesek a statisztikáik (2016 szeptemberétől elérhető). 70-85%-os találati arány STABILAN, 1.70-2.10 közötti átlag oddsokkal: www.bettingtipsguru.com/underover-tips/


Szeretnénk rá előfizetni ha rendesen leinformáltuk, megosztva legalább 10 felé a tetemes havidíjat (170e/230eFt - 550/750 Euro).


Akit érdekel egy üres levéllel itt jelentkezhet az alábbi levlistára: btguru+subscribe@googlegroups.com Ha összejövünk legalább 10-en akkor indulna a projekt ha minden rendben van.



2017. jún. 11. 18:34
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia!


Küldtem privátot.

2018. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szia!

Engem is érdekel, küldtem privátot.

Köszi!

2018. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szia,


Remélem még aktuális a dolog és lehet csatlakozni! Írtam privát üzenetet!


köszönöm

2018. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Illetve ha bárki tud bármit hogy tudom elérni az említett csoportot, kérem írjon privátban. köszi
2018. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Érdekel engem is. A kérdező vagy a többi jelentkező tud segíteni a jelentkezesbe?
2021. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!